Není pro nás důležité jen zachránit zvíře z akutního nebezpečí, ale také pro něj najít plnohodnotný domov. Provádíme pravidelné kontroly nových majitelů a vždy jednáme v zájmu daného zvířete. Na této stránce si můžete prohédnout šťastné konce našich svěřenců.

Radujeme se z každé zprávy z nového domova a věříme, že i vás pohled na zachráněné dušičky potěší.

Přehled těch, co dostali druhou šanci.

ZACH-0003 | Kája

Číslo: ZACH-0003
Status: Zachráněný
Jméno: Kája
Druh / Rasa: Chameleon / Chameleon jemenský
Pohlaví: Samec
Věk: asi 2 - 3 roky
Kája

Před záchranou

Kája / Chameleon jemenský

Po záchraně

Kája / Chameleon jemenský


ZACH-0002 | Majky

Dne 10.6.2014 jsme odchytili yorkshierského teriéra v ulicích města. Vypadal velmi zanedbaně, jeho stav nebyl dobrý, léčili jsme zánět močových cest a pejsek přišel téměř o všechny zuby. Jeho tělíčko bylo plné parazitů. Největší problém byl ale psychický. Z každé lidské ruky měl neuvěřitelný strach. Trvalo velmi dlouho, než pejsek pochopil, že ne každý člověk působí bolest.


Bohužel jeho povaha byla tak narušená, že jsme nemohli poskytnout pejska do adopce, proto se stal členem rodiny jedné z našich ošetřovatelek, kde mu dělá společnost kamarádka čivava.

Číslo: ZACH-0002
Status: Zachráněný
Jméno: Majky
Druh / Rasa: Pes / Yorkshierský teriér
Pohlaví: Samec
Věk: asi 5 let
Majky

Před záchranou

Majky Majky Majky

Po záchraně

Majky Majky


ZACH-0001 | Nessy

Dne 11.11.2011 se nám podařilo dostat ze špatných podmínek přibližně tříletou stafordku. Její stav nebyl vůbec dobrý. Navzdory všem zdravotním problémům a ranám, které musela utrpět, její psychika byla naprosto v pořádku. Vzhledem k jejímu fyzickému stavu strávila v dočasné péči cca tři měsíce. V době kdy se plně zotavila se nám podařilo najít nový domov. Také absolvovala kastraci, která zamezila vrácení kožních problémů  a dodnes plní funkci společníka a zároveň právoplatného člena rodiny. 

Číslo: ZACH-0001
Status: Zachráněný
Jméno: Nessy
Druh / Rasa: Pes / Americký stafordširský teriér
Pohlaví: Samice
Věk: asi 4 roky
Nessy

Před záchranou

Nessy Nessy Nessy Nessy Nessy Nessy

Po záchraně

Nessy Nessy Nessy