Pomáháme bezbranným.
Pomáhejte s námi!

Hlavicka

Chcete pomoct? Viděli jste zvíře v nesnázích? Kontaktujte nás!

Podpora


Pokud naši činnost chcete podpořit, můžete nám zaslat finanční dar na transparentní účet.

 

Číslo účtu

000000-2701648693/2010
Fio banka, a.s.

 

IBAN

CZ4620100000002701648693
Fio banka, a.s.

 

Kontaktujte nás

Telefon: +420 723 357 914
E-mail: lobo@loboarcha.cz

Chcete nám pomoct?


Prosíme Vás o jakoukoli finanční částku, která nám umožní nabídnout pomoc dalším zraněným, týraným nebo opuštěným zvířecím kamaradům. Naše činnost je dobrovolná, bez jakékoliv finanční odměny a veškeré vaše příspěvky slouží pouze a jen zvířátkům.

Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet, jehož stav je k vidění na těchto webových stránkách.

Co právě potřebujeme?


Dvojkotec

Pokud naši činnost chcete nějakým způsobem podpořit, můžete nám pomoci při nákupu dalších kotců. Zvířátka přibývají, a pokud jim chceme zajistit klidné, čisté a bezpečné prostředí k zotavení jejich zraněných duší, potřebujeme pro ně další ubytovací prostory.

 

Dvojkotce jsou k dispozici v rozměrech 2 x 4 m. Přední stěny jsou sítěné nebo tyčkové. Dělící stěny jsou dřevěné. Rozdělením dvojkotce dělící stěnou vzniknou dva kotce o rozměru 2 x 2 m. Každý kotec má samostatné dveře.

kotec-137-700

Materiály

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.

Stěny

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna sítěná s oky 50 x 50 mm nebo tyčková z kulatiny průměr 8 mm s rozetčí 85 mm s dveřmi. Výška dvojkotce vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.

Střecha

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.

Podlaha

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru. Podlahová krytina je z cetrisových desek o síle 14 mm. Jde o certifikované cementopískové desky schválené pro tyto účely použití. Dodáváme však i podlahové díly dřevěné, z prken o síle 19 mm, z lícní strany hoblované.

Dveře

Dveře mají pevný kovový rám s výplní sítí nebo kulatinou. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 0,7 m. Dveře se zavírají pomocí zástrče, do kterého je možné vložit visací zámek.