Pomáháme bezbranným.
Pomáhejte s námi!

Hlavicka

Chcete pomoct? Viděli jste zvíře v nesnázích? Kontaktujte nás!

Lobo Archa z. s.


Organizace Lobo Archa z. s. vznikla za účelem pomoci zvířatům. Naše činnost, se soustředí nejen na domácí zvířata, ale i na volně žijící živočichy.

O nás


Rádi bychom se podíleli na záchraně nechtěných domácích zvířat, kterých je v naší republice stále více. Jsme schopni poskytnout jim dočasné útočiště a následně je umístit do nových plnohodnotných domovů.

Zajistíme potřebnou zdravotní péči i v případě zjištění týrání zvířat, jejich držení ve špatných podmínkách, eventuálně nalezení poraněných zvířat bez majitele.

Naší snahou je také poskytnout první pomoc zraněným, volně žijícím živočichům, zajistit jim zdravotní ošetření, prostor na zotavení a následně, pokud jejich stav dovolí, návrat do volné přírody.

V souvislosti se současnou situací a naší snahou snížit počet zraněných a usmrcených zvířat, chceme provádět osvětovou činnost. Myslíme si, že prevence je velmi důležitá. Chceme se zaměřit na studenty středních a vysokých škol. Jedná se o přednášky, které zvýší povědomí mladých lidí o samotném přístupu k volně žijícím živočichům. Tyto přednášky budou vedeny tak, abychom mohli svou snahu správně cílit a působit v co největším měřítku všude tam, kde bude potřeba.

Naším cílem je zachránit co nejvíce zvířat, ať už domácích nebo volně žijících. Svoji činnost provádíme s nejlepším svědomím a láskou. Tvoříme tým lidí, kterému není lhostejný osud nechtěných, odložených a zraněných zvířat. Vždy budeme dělat maximum pro každý jeden zvířecí život a jsme připraveni 24 hodin denně pomáhat, vyrazit a dát druhou šanci těm, kteří ji bezpodmínečně potřebují.

Tým Lobo Archy

 • Alča

  Alča

  Můj život,
  moje pravidla.

 • Vojta

  Vojta

  Celý náš život se utváří mezi tím,
  co chceme a co musíme.

 • Šárka

  Šárka

  Představte si to ticho,
  kdyby lidé říkali jen to, co vědí.